Sem Akademi Online Eğitim kurumu

  • 21 Mart 2019
  • 198 kez görüntülendi.
Sem Akademi Online Eğitim kurumu

NLP Eğitimi ve Sertifika Programı

Psikologlar, yaşam koçları, sağlık çalışanları, terapistler ve ilgili alanda öğrenim gören öğrencilerin tamamı, Nlp eğitimi programlarından yararlanabilirler. Kişisel gelişim alanlarında gelişim göstermek, meslek edinmek veya bölümlerinde donanım sağlamak isteyen herkes, online sistem üzerinden kurs başvurusu yapabilirler.

Nlp sertifikası 2 aylık bir program ile sunuluyor. Toplamda 60 saat süren eğitimlerin tamamı, online olarak verilmektedir. Eğitmenler ile çevrim içi iletişim sağlanabilir, canlı veya kayıt programlar ile derslere katılım sağlanabilir.

Programı tamamlayan ve kurs sonunda başarılı olan katılımcılara, Haliç Üniversitesi onaylı Nlp sertifikası verilmektedir. Donanım, kariyer ve prestijli iş olanakları elde etmek için SEM Akademi Nlp sertifika programı, en ideal eğitim merkezidir.

Oyun Terapisi Eğitim Programları

Okul öncesi kurumlarda eğitmen olan veya olmak isteyenler için profesyonel eğitim programı, SEM Akademi başarısıyla sunuluyor. Oyun terapisi sertifikası almak için çocuk gelişimi öğrencileri veya mezunları, doktorlar, psikologlar, danışmanlar, terapistler veya ebeveynler başvuru yapabilirler.

3 ila 11 yaş arası çocuklara uygulanan oyun terapisi, uzmanlık isteyen ve profesyonellikle yürütülmesi gereken bir terapi yöntemidir. Tüm dünyada uygulanan ve çocukların sorunlarını, psikolojik davranış ve duygu durumlarının düzeltilmesini, daha mutlu bireyler olmasını sağlayan oyun terapisi eğitimi, S.E.M kadrosu ile nitelik kazandırıyor.

Online oyun terapisi sertifika programı almak isteyenler, web site üzerinden başvuru yapabilirler. Eğitim sonunda katılımcılara Haliç Üniversitesi onaylı sertifika verilmektedir.

Masal Terapisi Eğitmenliği

Çocuk gelişim uzmanları, psikologlar, danışmanlar, sağlık çalışanları veya öğretmenler gibi pek çok meslek grubunda olanlar masal terapisi eğitimi ile sertifika alabilirler. S.E.M Akademi, 2008 yılından bu yana etkin ve başarılı hizmetleriyle, MEB işbirliği sunuyor.

Haliç Üniversitesi işbirliğiyle sunulan masal terapisi programı, dijital eğitim sistemi olarak sunuluyor. Online bağlantılar ile eğitim programına katılmak mümkündür. Her biri alanında uzman eğitmenler ile sunulan programlar, masal ve hikaye anlatıcılığı alanında eğitmenlik kazandırıyor.

Masal terapisi sertifika programı başvuruları için www.e-semakademi.com.tr web adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Telefonla bilgi almak ve sertifika eğitimleri fiyat bilgileri edinmek için 0224 234 3736 numaralı hatta iletişim sağlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ