KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

  • 24 Mart 2019
  • 182 kez görüntülendi.
KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

İstanbul’un her bölgesinde kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti yapan firmamız eviniz, işyeriniz, fabrikanız, binanız ya da yaşam alanlarınızın dışındaki bölgelerde hızlı keşif ve kamera ile su kaçağı tespiti yapıyor ve sorunun çözümünü sağlıyor. Su kaçakları beklenmedik zamanda meydana geldiğinden dolayı can sıkıcı bir durum ortaya çıkaracaktır. Bu sorun hızlı bir şekilde çözülmediği takdirde ise daha fazla büyüyecek ve sadece sizi ilgilendiriyor olmaktan da öteye geçecektir. Su kaçağının olup olmadığını kendinizde belirleyebilirsiniz. Ancak sebebini bilmiyor olsanız da kaçak olan bir hatta su sayacı sürekli olarak çalışacağından dolayı su faturanızda yüksek gelecektir.  Kaçağın duvara gömülü olan bölümde olması halinde ise kötü bir görüntü meydana gelecektir damlamalar duvarın kabarmasına neden olacağından dolayı gözle görülür bir durum kendisini gösterir.

Su Sızıntı Giderme

Eskiden su tesisatçıları ve firmalar bu konuda yetersiz teknolojiye sahip olduklarından dolayı geleneksel yöntemlerle bu hizmet verilirdi. Günümüzde halen o eski tip yöntemlerle kaçak bulmaya çalışanlarda var ancak biz onların aksine kamera ile su kaçağı tespiti yapıyor ve sorunu hızlıca çözebiliyoruz. Kamera ile su kaçağı tespiti yapmanın sağlayacağı pek çok faya vardır bunların başında ise gereksiz olan alan kırılmalarının önüne geçilmiş olmak. Kamera sisteminin olmadığı bir firma suyun kaçağının olduğu bölgeyi tespit edebilmek için kırarak kendisine hat boyunca bir yol izleyecektir. Dolayısıyla bu kırma neticesinde bazen çatlağın olduğu yere ulaşılabilir bazen de yanlış yer olduğu düşünülerek başka bölgelere doğru kayılır. Çünkü su sıvı ve akışkan olduğu için kendisine çizdiği yolda çok hızlı bir şekilde ilerler. Merkezi dışarıdan belli olmadığından dolayı da sızıntının olduğu yeri bulabilmek sanıldığından da çok sıkıntı yaratabilecektir.

Su Kaçağı Kameralı Tespit

Biz kamera ile su kaçağı tespiti yaparken bu durumun önüne geçmiş oluruz. Gereksiz olan hiçbir yerin kırılmaması sağlanacağından dolayı fayans ya da duvarda kırılma yaralanma meydana gelmeyeceği için size gereksiz bir masraf bizim içinde gereksiz bir zaman kaybı ortadan kalmış olacaktır. Sızıntılar özellikle mevsim geçişlerinde çok fazla olduğu için soğuktan meydana gelen donmalar neticesinde yaşanabilir. Dolayısıyla bunun yaşanmaması için hiçbir neden yoktur. Hiç beklemediğiniz anda yaşadığınız bu büyük problem doğru firmayla iletişime geçildiğinde ise son bulacaktır.

Biz firma olarak kamera ile su kaçağı tespiti yapmanın çok daha ötesinde kaliteli hizmet sunarak garantili çözümler üretiyoruz. Sorunun büyümeden tamamlanabilmesi ve çözüme kavuşturulabilmesi bundan sonrada yaşanabilecek sıkıntıların ortadan kalması demektir. Sızıntının tespiti ve onarımı sonrasında herhangi bir sorun yaşanmaz ve bu sayede problem çözülmüş olarak tesisatınız ilk günkü hali ve işleviyle de çalışmaya devam eder. Biz İstanbul’un merkezine ve her ilçesine kaliteli hizmetler vererek hızlı çözüm üretebilen güçlü bir firmayız.

Kaynak: https://www.sukacagiistanbul.gen.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ